SEO Visibility: Arama Görünürlüğü Kaybını Önlemek

En iyi ticaret siteleri Visibility sayesinde başarıya ulaşmıştır. Visibility denilen kavram SEO görünürlüğü anlamına gelmektedir. SEO Visibility ile web sitesinin bir anahtar kelimenin tıklamalarına yönelik olumlu ya da olumsuz yüzdelerini hesaplayan ölçüme verilen isimdir. En iyi e-ticaret siteleri de SEO Visibility kullanarak daha modern hale gelmektedir. SEO görünürlüğünün durumunu anlayabilmek için rakip firmaların durumunu incelemeniz gerekir.

SEO görünürlüğü hiçbir şartta %100 net sonuç vermez. Bu demek oluyor ki web sitenizde bulunan anahtar kelimeler net bir şekilde Google’da ilk sıralarda yer almaz. Fakat web sitenizde yer alan anahtar kelimelerin Google arama motorunda ilk sıralarda yer aldığını görmek istiyorsanız SEO Visibility %35 oranında olmalıdır.

İlk 10 Sırada Yer Almak

Hazır e-ticaret sitesi SEO uyumlu olduğu zaman daha dikkat çekici hale gelir.  Visibility ile web sitenizde bulunan anahtar kelimelerinin ilk 10 sırada yer alması için oranın %2 olması gerekir. Oran ne kadar yüksek olursa Google arama motorunda o kadar üst sıralarda olursunuz. O nedenle web sitenizi geliştirerek Google arama motorunda ilk sıralarda yer alabilirsiniz.

Google arama motorunda ilk sıralarda yer almanız sizin için çok önemlidir. SEO görünürlüğü sizin SEO ile ilgili problemleri hızlıca çözmenizi sağlar. SEO görünürlüğü aynı zamanda SEO performansını gözlemlemenize yardımcı olur. Ayrıca hazır e-ticaret sitesi oluşturabilir ve sitenizi modern hale getirebilirsiniz.

SEO Visibility ile Karşılaştırma Yapın

E-ticaret sitesi fiyatları SEO ile bağlantılıdır. SEO Visibility ile web sitenizin görünürlük derecesini karşılaştırabilirsiniz. Bu değerlere bakarak web sitenizin görünürlüğünü arttırabilirsiniz. Bu sayede yükseltilmesi gereken anahtar kavramların değerini görebilir ve çeşitli yollarla web sitenizin görünürlük değerini arttırabilirsiniz.

E-ticaret sitesi fiyatları da Google arama motorunda görünürlüğüne göre belirlenmektedir. Bu nedenle SEO Visibility oldukça büyük öneme sahiptir. Anahtar kelimelerin değerlerini inceleyerek yükseltebilirsiniz. Anahtar kelimelerin değerini yükselttiğiniz zaman daha çok kazandığınızı fark edebilirsiniz.

E-ticaret sitelerinin de SEO Visibility ile daha fazla kazandığı araştırmalar sonucu göz önüne alınmıştır. Sizler de SEO Visibility ile web sitenizi geliştirebilir ve dolayısı ile daha fazla kazanabilirsiniz. SEO Visibility ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız firmamızın uzman personellerinden destek alabilir ya da firmamızı arayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir